سنتور زنگی روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی

سنتور زنگی: روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی دولت ترامپ بین الملل آمریکا تحریم نفتی

گت بلاگز اخبار اجتماعی گزارش شرکت بازرسی در مورد ریزگردها به سران قوا ارسال می‌شود / قاضی سراج

رئیس شرکت بازرسی کل کشور، راجع به مسئله ریز گردها در کشور گفت: شرکت بازرسی راجع به ریزگردها یک برنامه بازرسی در دستور کار داشته که گزارش آن آماده‌شده است.

گزارش شرکت بازرسی در مورد ریزگردها به سران قوا ارسال می‌شود / قاضی سراج

قاضی سراج:گزارش شرکت بازرسی در مورد ریزگردها به سران قوا ارسال می شود

عبارات مهم : بیکاری

رئیس شرکت بازرسی کل کشور، راجع به مسئله ریز گردها در کشور گفت: شرکت بازرسی راجع به ریزگردها یک برنامه بازرسی در دستور کار داشته که گزارش آن آماده شده است است.

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی شرکت بازرسی کل کشور، قاضی ناصر سراج در آیین افتتاح ساختمان تازه بازرسی کل استان خوزستان که پیش از ظهر امروز با حضور مدیر کل دادگستری، مدیران قضایی و اجرایی استان در ساختمان بازرسی کل استان خوزستان برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: از همه عزیزانی که در تکمیل ساختمان تازه بازرسی استان خوزستان کمک کرده اند، تقدیر و قدردانی می کنم؛ خصوصاً آقای کرمی که شروع و کلنگ زنی این ساختمان از سوی وی صورت گرفته و تا نیمه کار ساختمان را ایشان پیش برد و ادامه کار را آقای آقاجری پیش بردند تا در مدت وقت کوتاهی، ساختمانی که در شأن شرکت باشد، احداث، تجهیز و در مرحله بهره برداری قرار گیرد.

گزارش شرکت بازرسی در مورد ریزگردها به سران قوا ارسال می‌شود / قاضی سراج

وی بابیان اینکه شرکت بازرسی کل کشور هرساله برنامه سال آینده خود را تهیه و به کل استان ها ابلاغ می کند، افزود: بنابراین هر استان می داند که در امسال چه برنامه ای را اجرا و چه اداره و سازمانی را بازرسی کند. امسال زیاد برنامه های شرکت روی فرامین مقام معظم رهبری که به مباحث اقتصادی خصوصاً اقتصاد مقاومتی اشاره دارد، تمرکز پیداکرده هست. همچنین شعار سال که اشتغال و تولید است محور برنامه های امسال شرکت بازرسی کل کشور هست. به عقیده من مسئله مهم کشور عنوان اشتغال و تولید کشور است که باید در این راستا گام های اساسی برداشته شود.

رئیس شرکت بازرسی کل کشور تأکید کرد: همان طور که می دانید اگر آمار زندان ها را بررسی کنیم، درصد بالایی از آن ها نتیجه عدم اشتغال و بیکاری هست. مثلاً حدود ۵۰ درصد از زندانیان کشور به طور مستقیم به مواد مخدر ارتباط دارند که اگر به صورت غیرمستقیم محاسبه کنیم بیش از این تعداد خواهند شد که بیکاری یکی از عوامل مهم آن هست. اگر دزدی ها یا دست فروشی های کذایی را نیز بررسی کنیم تا حد زیادی علت آن بیکاری است.

رئیس شرکت بازرسی کل کشور، راجع به مسئله ریز گردها در کشور گفت: شرکت بازرسی راجع به ریزگردها یک برنامه بازرسی در دستور کار داشته که گزارش آن آماده‌شده است.

اگر بتوانیم بیکاری را حل کنیم همان طور که مدنظر مقام معظم رهبری هست، درصد زیادی از پرسشها کشور حل خواهد شد. خوشبختانه همه ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز در خصوص حل مسئله بیکاری متفق القول هستند. انشاء الله هر فردی مدیر جمهور شود بتوانیم با همکاری همه بخش ها و دستگاه های مربوطه تا حدی مسئله بیکاری را برطرف کنیم.

وی با اشاره به برنامه شرکت جهت جذب نیرو گفت: طی فراخوانی که سال گذشته از سوی شرکت بازرسی کل کشور اعلام شد ۱۶ هزار نخبه جوان و دانشگاهی عضویت کرده اند که ۱۵۴۳ نفر گزینش و به شرکت سنجش اعلام شد و بعد از برگزاری آزمون، افراد منتخب به شرکت معرفی شدند. امسال تلاش خواهیم کرد حداقل ۳۰۰ الی ۴۰۰ نفر نخبه دانشگاهی جذب کرده و وارد سیستم شرکت کنیم. اعلام هم کردیم که از مقطع فوق لیسانس به اوج و از معدل ۱۷ به اوج جذب شوند که این تعداد در مرحله گزینش هستند و امیدواریم همه امسال جذب شرکت شوند و سرمایه ای جهت آینده شرکت شوند که نتیجه خوبی نیز جهت کشور و شرکت بازرسی به همراه داشته باشد.

سراج دربارهٔ تلاش شرکت جهت برطرف موانع کسب وکار از طریق مقررات زدایی گفت: نمایندگان سه قوه در کمیسیون مقررات زدایی حضور دارند. در حال حاضر در حال تجمیع مقررات در این کمیسیون هستیم. بخشنامه ها، دستورالعمل و آیین نامه های متعددی در خصوص مباحث واحد صادرشده است که در حال تجمیع آن ها هستیم. طبق بررسی های صورت گرفته ۸۰ درصد از موانع کسب وکار مربوط به ۲۰ درصد از قانون و مقررات است که به صورت پایلوت ۸ شرکت و وزارتخانه گزینش شده است و در حال اجرا هستند تا بتوانیم فضای کسب وکار را آماده کنیم تا باعث کم کردن بوروکراسی شده است و مانع پاس کاری تولیدگران از یک اداره به اداره دیگر شویم.

گزارش شرکت بازرسی در مورد ریزگردها به سران قوا ارسال می‌شود / قاضی سراج

وی با اشاره به حمایت شرکت بازرسی کل کشور از سرمایه گذاران گفت: اداره کلی در شرکت بازرسی این وظیفه را بر عهده دارد. تلاش می کنیم با هماهنگی که با شورای دستگاه های نظارتی داریم از سرمایه گذاری سالم حمایت کنیم.

رئیس شرکت بازرسی کل کشور همچنین دربارهٔ مسئله ریز گردها در کشور گفت: شرکت بازرسی دربارهٔ ریز گردها یک برنامه بازرسی در دستور کار داشته که گزارش آن آماده شده است هست. پرسشها ریز گردها کاملاً شناسایی و علت یابی شده است است که انشاء الله در آینده نزدیک، گزارش آن جهت روسای قوا ارسال می شود و پیگیری خواهم کرد تا انشاء الله مسئله ریز گردها تا حدی که میسور است مرتفع شود.

رئیس شرکت بازرسی کل کشور، راجع به مسئله ریز گردها در کشور گفت: شرکت بازرسی راجع به ریزگردها یک برنامه بازرسی در دستور کار داشته که گزارش آن آماده‌شده است.

واژه های کلیدی: بیکاری | برنامه | ساختمان | ریزگردها | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs