سنتور زنگی روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی

سنتور زنگی: روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی دولت ترامپ بین الملل آمریکا تحریم نفتی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی معاملات مسکن به روایت ضلع سوم بازار

یک روز بعد از صحبت جنجالی ترامپ و حواله دادن بازبینی برجام به کنگره آمریکا در مهلت دو ماهه، فروشندگان و متقاضیان خرید مسکن بدون اینکه در واکنش‌ها خود نسبت به رو

معاملات مسکن به روایت ضلع سوم بازار

معاملات مسکن به روایت ضلع سوم بازار

عبارات مهم : بازار

یک روز بعد از صحبت جنجالی ترامپ و حواله دادن بازبینی برجام به کنگره آمریکا در مهلت دو ماهه، فروشندگان و متقاضیان خرید مسکن بدون اینکه در واکنش‌ها خود نسبت به روزهای گذشته تغییری دهند، همچنان حضور خود در بازار معاملات را حفظ کردند.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بازار مسکن همان طور که بنگاه های معاملات املاک همسو با کارشناسان انتظار داشتند، عملا از بیانات مدیر جمهوری آمریکا مبنی بر ارجاع بازبینی در توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و ۱+۵ به کنگره به منظور آنچه با عنوان «رفع نواقص برجام» مطرح کرد، تاثیری نپذیرفت. مشاوران املاک به عنوان ضلع سوم معاملات مسکن در نیمروز شنبه اثر محسوسی از عوض کردن حجم مراجعه یا تماس به بنگاه های املاک چه از سوی فروشندگان و چه از سوی متقاضیان خرید مشاهده نکردند.

تحقیقات «دنیای اقتصاد» از مشاوران املاک حاکی از این است که در چند روز گذشته نیز با وجود بیانات ضدایرانی ترامپ و تهدیدهایی راجع به خروج آمریکا از برجام، عملا این متغیر اثری بر واکنش‌ها دو طرف معاملات در بازار مسکن نداشته و خریداران و فروشندگان سخنان ترامپ را جدی نگرفتند. ارزیابی مشاوران املاک از بازار مسکن در هفته های گذشته این است که با وجود همزمانی با ایام محرم و مطرح شدن تهدیدهای مدیر جمهوری آمریکا، بازار مسکن نسبت به محرم سال گذشته گرم تر بوده و نشست های خوبی در حال برگزاری است که آینده نگری می شود در ماه های آینده به معامله ختم شود. آنها معتقدند بیانات ترامپ در کوتاه مدت اثری بر بازار مسکن ندارد و تنها در صورتی که منجر به عوض کردن محسوس و افزایشی قیمت دلار شود، در بلند مدت می تواند موجب زیاد کردن هزینه های سازنده ها شده است و نوسان قیمت مسکن را به دنبال داشته باشد. در عین حال اغلب واسطه های ملکی بازار کنونی مسکن را بازار خوبی توصیف می کنند که تعداد فروشندگان در آن قابل توجه هست. به باور آنها، از آنجاکه خریداران همواره و در تمام فصول سال در بازار حضور دارند، تقویت حضور فروشنده ها به گرم تر شدن بازار کمک می کند.

معاملات مسکن به روایت ضلع سوم بازار

در مواردی که متقاضیان خرید به علت حضور پرتعداد فروشنده ها، از خرید یک ملک به منظور جست وجوی ملک مناسب تر اصطلاحا پا بعد می کشند نیز، واکنش‌ها آنها موجب حفظ قیمت ملک روی سطح کنونی می شود و جهت بازار ضرری به دنبال ندارد. در نتیجه رونق معاملات در ماه های آتی، با نوسان معقول و منطقی قیمت و بدون حباب همراه خواهد بود.

یک روز بعد از صحبت جنجالی ترامپ و حواله دادن بازبینی برجام به کنگره آمریکا در مهلت دو ماهه، فروشندگان و متقاضیان خرید مسکن بدون اینکه در واکنش‌ها خود نسبت به رو

واژه های کلیدی: بازار | آمریکا | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs