سنتور زنگی روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی

سنتور زنگی: روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی دولت ترامپ بین الملل آمریکا تحریم نفتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم ملی برابر کره استرس ندارد/ چشمی و نورافکن لیاقت تیم ملی را داشتند ، جلال طالبی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است این تیم بازی روان و راحتی را برابر کره جنوبی به نمایش می‌گذارد. او می‌گوید با افزایش کشور عزیزمان ایران به ج

تیم ملی برابر کره استرس ندارد/ چشمی و نورافکن لیاقت تیم ملی را داشتند ، جلال طالبی

جلال طالبی: تیم ملی برابر کره استرس ندارد/ چشمی و نورافکن لیاقت تیم ملی را داشتند

عبارات مهم : استرس

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است این تیم بازی روان و راحتی را برابر کره جنوبی به نمایش می گذارد. او می گوید با افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی استرسی جهت این تیم باقی نمانده هست.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در نهمین دیدار از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا روز پنج شنبه ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه جام جهانی سئول مهمان تیم ملی این کشور هست. این دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که شرایط نسبت به چهار سال گذشته کاملا برعکس شده است و کشور عزیزمان ایران مجوز جام جهانی را گرفته است و کره ای ها به دنبال فرار از ناکامی و جا ماندن از جام جهانی هستند.

تیم ملی برابر کره استرس ندارد/ چشمی و نورافکن لیاقت تیم ملی را داشتند ، جلال طالبی

جلال طالبی، سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۹۸ و جام ملت های ۲۰۰۰ لبنان در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط تیم ملی جهت دیدار با کره جنوبی، اظهار کرد: امیدوارم که این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. کار ما راحت نیست. کره جنوبی تیم سال های گذشته نیست و مانند گذشته ما را اذیت نمی کند. از طرفی بازیکنان ما به علت افزایش به جام جهانی استرس و نگرانی ندارند و می توانند بهتر بازی کنند و راحت تر به فکر تدابیر هجومی باشند. البته کره جنوبی انگیزه های زیادی جهت پیروزی دارد و از تمام پتانسیل خود جهت شکست تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران استفاده می کند. کادر فنی تیم ملی هم مانند چهار سال قبل استرس ندارد و می تواند بهتر بازیکنان را هدایت کند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با اشاره به اوضاع کره جنوبی جهت افزایش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، گفت : آنها نیاز به پیروزی دارند و بعد از این بازی باید در تاشکند به مصاف ازبکستان بروند. اگر از این بازی امتیاز نگیرند کارشان سخت خواهد شد و به مسئله می خورند. بازی مشکل در انتظار ما است ولی فکر می کنم که راحت تر از بازی های قبل به میدان می رویم و بازیکنان استرسی نداشته باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است این تیم بازی روان و راحتی را برابر کره جنوبی به نمایش می‌گذارد. او می‌گوید با افزایش کشور عزیزمان ایران به ج

او در ادامه راجع به دعوت شدن روزبه چشمی و امید نورافکن به تیم ملی فوتبال، گفت : روزبه چشمی و امید نورافکن لیاقت حضور در تیم ملی را داشتند و در این دو بازی می توانند توانایی های خودشان را اثبات کنند. کارلوس کی روش می تواند در تمرینات و بازی ها با خصوصیات فنی، معنوی و روانی آنها آشنا شود. دعوت از آنها کار درستی بود و می تواند به تیم ملی کمک کند. شاید در این بازی به آنها وقت نرسد ولی می توانند در بازی با سوریه به میدان بروند. تیم ملی شانس پیروزی بیشتری نسبت به سوریه دارد و می توان از بازیکنان جوان در برابر این تیم استفاده کرد.

طالبی با بیان این که نباید همه بازیکنان با تجربه از ترکیب تیم ملی خارج شوند، تاکید کرد: ما نیاز به چند بازیکن با تجربه داریم که در بازی های حساس به ما کمک کنند. البته تیم ما دارای بازیکنان جوان است که در سال های گذشته توانسته اند تجربیات خوبی را کسب کنند. دیگر مانند ۲۰ سال پیش این طور نیست که در طول سال چهار بازی هم نداشته باشیم، در حال حاضر تیم ما در سال چند بازی دوستانه و رسمی را انجام می دهد. فکر می کنم که میانگین سنی ۲۴ تا ۲۷ سال جهت تیمی که به جام جهانی می رود ایده آل باشد. البته سن مهم نیست و عملکرد یک بازیکن است که عیار او را مشخص می کند. زمانی که یک بازیکن با تجربه بهتر از بازیکنان جوان کار می کند، باید به تیم ملی دعوت شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در پایان، گفت : امیدوارم که تیم ملی در دو بازی پیش رو موفق باشد و رکوردهای خود را استمرار ببخشد. این تیم واقعا پیشرفت کرده است و توانایی های زیادی دارد.

تیم ملی برابر کره استرس ندارد/ چشمی و نورافکن لیاقت تیم ملی را داشتند ، جلال طالبی

واژه های کلیدی: استرس | ایران | سرمربی | فوتبال | پیروزی | بازیکنان | کره جنوبی | جام جهانی | کره جنوبی | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs