سنتور زنگی روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی

سنتور زنگی: روسیه آمریکا تحریم ها آمریکایی دولت ترامپ بین الملل آمریکا تحریم نفتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جرات دارید من را جریمه کنید/ می‌دانم با شما چه کار کنم ، حمله علی کریمی به فدراسیون و برنامه ۹۰

سرمربی سپیدرود می‌گوید امیدوار است در بازی‌های بعدی امتیازات مورد نیاز را بدست بیاورند.

جرات دارید من را جریمه کنید/ می‌دانم با شما چه کار کنم ، حمله علی کریمی به فدراسیون و برنامه ۹۰

حمله علی کریمی به فدراسیون و برنامه ۹۰: جرات دارید من را جریمه کنید/ می دانم با شما چه کار کنم

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی سپیدرود می گوید امیدوار است در بازی های بعدی امتیازات مورد نیاز را بدست بیاورند.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان با تساوی یک بر یک به آخر رسید. علی کریمی در نشست خبری بعد از این دیدار اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت هایمان را از دست دادیم. ما تمرکز مورد نیاز را نداشتیم و گل دریافت کردیم. یک بازیکن مان را متاسفانه از دست دادیم و شرایط سخت شد. تیم ما جهت کسری یک نفر تلاش می کردند. خدا را شکر با کمک تماشاگران که مانند هر لحظه حمایت کردند بازی را به انتها رساندیم.

جرات دارید من را جریمه کنید/ می‌دانم با شما چه کار کنم ، حمله علی کریمی به فدراسیون و برنامه ۹۰

او ادامه داد: این نتیجه جهت ما حکم شکست را دارد چون باید برابر یکی از رقبایمان در انتهای جدول پیروز می شدیم. جا دارد به خاطر تلاش بازیکنانم از آن ها تقدیر کنم. ان شاءالله بتوانیم در بازی های بعدی امتیازات مورد نیاز را بدست بیاوریم.

کریمی با بیان اینکه چک پرداختی بازیکنان را خودش به آن ها تحویل داده هست، راجع به داوری دیدار گفت: من می خواهم راجع به داوری صحبت نکنم. بالاخره همه اشتباه می کنند و من هر لحظه اعلام کردم. ولی امروز خیر سرمان یکی از داورانی که می خواهد جانشین آقای ترکی، ممبینی و… بشود قضاوت می کرد. ما به کجا داریم می رویم؟ مردها اصفهانیان و غیاثی که هنگامی که خارج از گود می نشینند خطایی که اتفاق نیفتاده را اشتباه تشخیص می دهند ولی در حال حاضر که پست دارند عقایدشان عوض کردن کرده هست. من نمی دانم این انتصابات در فدراسیون فوتبال روی چه حساب و کتابی است.

سرمربی سپیدرود می‌گوید امیدوار است در بازی‌های بعدی امتیازات مورد نیاز را بدست بیاورند.

سرمربی سپیدرود افزود: آقای فردوسی پور هم برنامه اش را به سمتی برده که بحث کارشناسی ندارد و یک سری از بازی ها را نشان نمی دهد. آیا داوری بازی های ما را نشان نمی دهد؟ کلوب تمام تلاش و تلاشش را می کند که در لیگ برتر بماند. تاج کجاست؟ این انتصابات روی چه حسابی است؟ اگر فوتبال نباشد تاج و امثال تاج نیستند.

علی کریمی ادامه داد: به قرآن، به دین، به پیغمبر من چند بار به تاج، کفاشیان و ساکت گفتم که اگر کلوب ها نباشند شما هم نیستید. پشت سر هم افراد را جریمه می کنند. بخاطر یک بطری ۴۰ میلیون تومان جریمه کردند. مگر جریمه کردن حساب و کتاب ندارد؟ فدراسیون باید کسری بودجه خودش را با جریمه های انضباطی تامین کنند؟ در حال حاضر کمتر از ۲۰ ۳۰ میلیون تومان جریمه نمی کنند. دیگر باید بگوییم بانک فدراسیون فوتبال! اگر بخش شخصی سرمایه گذاری می کند باید سرش را ببرند؟ الان هم من را جریمه می کنند. جرات دارند من را جریمه کنند. بازیکنان من با اینکه ۱۰ نفره عالی ترین بازی را از خود به نمایش گذاشتند ولی ناراحت به رختکن آمده اند. من چطور می توانم با این شرایط، بازیکنان را از نظر معنوی و روانی جهت بازی بعد آماده کنم؟

او افزود: من منتظر شما هستم و می دانم با شما چه کار کنم! داور بازی بازیکن را اخراج نکرده ولی فدراسیون فوتبال بعد از بازی بازیکن را محروم می کند! اگر آن حرکت جریمه داشت آیا خود داور اخراج نکرد؟ داور را محروم می کنند ولی اسم او را اعلام نمی کنند. جهت چه؟ باید اسمشان را اعلام کنند که عبرت شود جهت داوران دیگر! مگر خون داورها رنگین تر است؟

جرات دارید من را جریمه کنید/ می‌دانم با شما چه کار کنم ، حمله علی کریمی به فدراسیون و برنامه ۹۰

سرمربی سپیدرود در ادامه صحبت هایش گفت: من در ابتدای صحبت هایم گفتم که ما در وقت های حساس بازی که باید تمرکز داشته باشیم، نداریم. دو شب پیش هم چلسی در منزل خودش در ۶-۷ دقیقه دو گل دریافت کرد. ما در حال تلاش هستیم که تمرکزمان را بدست بیاوریم که به شرایط خوبی برگردیم. ما می خواهیم در فرصتی که داریم این مسئله را حل کنیم.

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | بازیکنان | علی کریمی | جریمه کردن | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs